MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12354361
nr 1235 4361
Byrå
50/60-tal, mahogny. Bredd: Bredd: 60cm, djup: 33 cm, höjd: 62 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:57:42
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)